Rok 2019 - Rokiem Matematyki i Rokiem Stanisława Moniuszki.
Jeszcze lepsza jakość kształcenia zawodowego w ZSP nr 1
Czy istnieje możliwość zmiany profilu w liceum, jeśli ten który wybiorę teraz będzie nie tym?
Rozpoczęcie stażu wakacyjnego w ramach projektu unijnego Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1
Harmonogram egzaminów poprawkowych sierpień 2020r.
26-06-2020

Wakacje 2020

Zakończył się rok szkolny rok inny niż wszystkie, pełen wyzwań i trudności, ale również rok sukcesów osiągniętych dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej szkolnej społeczności.
W dniu 23.06.2020 r. została podsumowana akcja Nakręcanie na zbieranie przeprowadzona w roku szkolnym 2019/2020 przez nauczycieli bibliotekarzy.
W roku szkolnym 2019/2020 biblioteka szkolna kontynuowała pracę  w ramach programu Koła Miłośników Książki UFO.
Jesteś Uczniem ósmej klasy i ciągle jeszcze nie zdecydowałeś się jaką szkołę średnią wybrać?
26 czerwca (piątek) uczniowie spotykają się z wychowawcami zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.
W bieżącym roku szkolnym kontynuowaliśmy współpracę z formą ElektroEko poprzez prowadzenie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego.
23 czerwca w obecności zwycięzcy turnieju, dyrekcji i lokalnych mediów odbyło się przekazanie przez firmę OSE NASK

ul. Roosevelta 1
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Wtorek 14 lipca 2020

Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki