Wyróżnienie dla Natalii w XVII Powiatowym Konkursie Literackim...

P1170776
18 listopada br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się rozstrzygniecie XVII Powiatowego Konkursu Literackiego pt.„ Anioły są wśród nas”.
Natalia Grabowska uczennica klasy 3C w tegorocznej edycji zdobyła wyróżnienie, a uczennice klasy 1A Julia Ślęzak i Monika Ziółkowska otrzymały dyplomy.

Serdecznie gratulujemy uczennicom V Liceum Ogólnokształcącego!

Celem przedsięwzięcia było zachęcanie utalentowanych uczniów do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej oraz rozwijania wrażliwości i wyobraźni młodego człowieka. W konkursie, którego organizatorami byli Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Starostwo Powiatu Piotrkowskiego, Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim oraz
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich (Oddział Piotrkowski) wzięło udział 74 uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Opiekę merytoryczną sprawowała p. Żaneta Cypel.