W dniu 6. 11. 2023 r. w odbyło się spotkanie z Panem Arturem Ossowskim, naczelnikiem Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN oddział w Łodzi, na temat niemieckiego obozu koncentracyjnego, mieszczącego się przy ul. Przemysłowej w Łodzi.
Październik ogłoszony jest -  Międzynarodowym Miesiącem Dobroci dla Zwierząt, a 4 października rozpoczyna się tzw. „Światowy Tydzień Zwierząt” -  jest to data  śmierci św. Franciszka z Asyżu, uznawanego za patrona zwierząt, które nazywał swoimi „braćmi mniejszymi”.
10  listopada br. (piątek)  w sali gimnastycznej w budynku A odbędzie się uroczystość szkolna  upamiętniająca 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, dodatkowo o godzinie 11:11 nastąpi uroczyste odśpiewanie hymnu narodowego  przez całą społeczność szkolną.
W poniedziałek 30 października kolejna grupa uczniów tym razem z klas 4ti2 oraz 5tc2 wzięła udział w zajęciach konstrukcyjnych z elementami fizyki i matematyki, które odbyły sie w Mediatece 800-lecia.
W dniu 26.10.2023 r. odbyła się VIII Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS. Wzięło w niej udział 10 uczniów z klas: 2C i 3C.
31-10-2023

Nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do akcji „Szkoła pamięta”.
Kolejny raz włączyliśmy się do Ogólnopolskiej Akcji Honorowego Krwiodawstwa, również tym razem ekipie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa nie zabrakło pracy podczas pobierania krwi.
26 października odbył się XV Powiatowy Konkurs Recytatorski "Młodopolski bunt".
W dniu 26.10.2023 r. odbyło się spotkanie informacyjne dla uczniów klas maturalnych pt.: ,,Fundusze Europejskie dla młodych”.
W środę 25 października 2023 r., odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
W czwartek 19 października 2023 r., uczniowie z klas 1ti2, 3tb2, 4ta oraz 4A pod opieką pań Jolanty Zielonki, Małgorzaty Siatkowskiej, Izabeli Mazurczyk i Anny Maliszewskiej, uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Torunia – miasta piernika i Mikołaja Kopernika.
24 października uczniowie klasy 2tr, 2ta oraz 3tb2 i 3tr wzięli udział w zajęciach konstrukcyjnych z elementami fizyki i matematyki w Mediatece 800-lecia.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki