W dniu 19 marca uczniowie klasy 2D wzięli udział w lekcji, pt. "Poszukiwania przodków…czyli genealogia dla każdego" w Archiwum Państwowym w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wymienili się kartkami z okazji Świąt Wielkanocnych z uczniami klas ósmych Szkoły Podstawowej w Rozprzy oraz Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.
Ta data nie jest przypadkowa i nawiązuje do obecności u osób z zespołem Downa dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21. parze chromosomów.
Zebrania z rodzicami  klas maturalnych odbędą się  26 marca   (wtorek)  o godz. 17:00  w budynku A  -  ul. Roosevelta 1- w następujących salach lekcyjnych:
Niemiecki nazistowski obóz dla polskich dzieci w Łodzi (1942-1945) - to tytuł zajęć przeprowadzonych w klasie 1B, przez Pana Michała Hankiewicza, edukatora Muzeum Dzieci Polskich - ofiar totalitaryzmu w Łodzi.
W dniu 13 marca 2024 r. klasy maturalne z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1  uczestniczyly w wykladzie  prof. Jędrzejko: Jak przygotowac mózg do matury?
15-03-2024

Dzień Liczby PI

Tradycyjnie 14 marca 2024 r. - w naszej szkole  odbyło się matematyczne święto - czyli Dzień Liczby PI.
12 marca w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się koncert piosenek bardzo współczesnych "Naucz mnie tańczyć".
14 marca 2024 r. w ramach obchodów Dnia Liczby Pi odbędą się ciekawe zajęcia, na które serdecznie zapraszają  organizatorki pani Anna Maliszewska i pani Anna Rajkowska – nauczycielki matematyki w ZSP nr 1.
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "W Świecie Matematyki" im. Profesora Włodzimierza Krysickiego.
W dniu 07 marca 2024 r., uczniowie: Tymowski Paweł – 5tc2, Baliński Oskar – 3 tr, Pawłowski Mateusz – 3 tr, Pawłowski Kacper – 3tr, wraz z opiekunem, panem Tomaszem Morawcem, uczestniczyli w eliminacjach okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki