Pracownicy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim zachęcają do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poezja zwierciadłem duszy”.
W piątek (16 lutego) w łódzkiej Atlas Arenie uczniowie naszej szkoły pod opieką: p. Elżbiety Jakubik, p. Małgorzaty Magiera, p. Adrianny Warkoczewskiej i p. Sławomira Jabłońskiego uczestniczyli w spotkaniu ewangelizacyjnym Arena Młodych z ks. kardynałem Grzegorzem Rysiem, metropolitą łódzkim.
Zapraszamy uczniów klas maturalnych do udziału w konkursie języka angielskiego "Angielskie idiomy i przysłowia".
W dniu 15 lutego 2024 roku w naszej szkole odbyły się  Szkolne Rekolekcje Wielkopostne.
Światowy Dzień Kota obchodzony jest w Polsce 17 lutego.
W piątek 26 stycznia klasa 1ti2 wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Siatkowską udała się na miejskie lodowisko.
25-01-2024

Wyjazd integracyjny

We wtorek 23 stycznia uczniowie z klasy 3tb2 i 4tb2 pod opieką Pana  Dyrektora Bogusława Łukaszewskiego i Pań - Anny Maliszewskiej, Anny Rajkowskie oraz Izabeli Mazurczyk  wybrali się do gospodarstwa agroturystycznego "Napoleońska Zagroda"  w Napoleonowie.
W dniu 24 stycznia 2024 r. w ramach doradztwa zawodowego odbyło się spotkanie uczniów klas V technikum z przedstawicielami Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie, która od lat kształci kadrę na potrzeby wojska polskiego.
W dniu 23.01.2024 odbyła się 10. edycja konkursu historycznego (etap szkolny) organizowanego przez Posła na Sejm RP Roberta Telusa.
17-01-2024

Lekcja w Mediatece

We wtorek 16 stycznia kolejna grupa uczniów ZSP nr 1 wybrała się do Mediateki 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim.
Śródroczne  zebrania z rodzicami odbędą się  w  ZSP nr 1 w budynku A ul. Roosevelta 1, wg następującego harmonogramu:
W ramach doradztwa zawodowego przez dwa dni 11 - 12 stycznia 2024 r. gościliśmy przedstawicieli Politechniki Łódzkiej.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki