Dzień Bezpiecznego Internetu ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie – w dniu 6 lutego.
1 marca 2024 r. uczniowie klas maturalnych wzięli udział w konkursie "Angielskie idiomy i przysłowia".
29 lutego 2024 r., na zaproszenie Łódzkiego Kuratora Oświaty, w Auli Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi, miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
Czas rozliczeń z Urzędem Skarbowym.
27 lutego klasy 5ta2 i 5tc2 wzięły udział w zajęciach konstrukcyjnych z wykorzystaniem klocków LEGO.
Dnia 22.02.2024 r. odbyło się spotkanie z panią Grażyną Świstak i panem Danielem Rosinką - terapeutami z ośrodka leczenia uzależnień ”Twoja Przystań” w Barkowicach.
26-02-2024

Gry i Statystyka

W środę 21 lutego odbyły się bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia otwarte podsumowujące dział ze Statystyki.
Pracownicy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim zachęcają do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poezja zwierciadłem duszy”.
W piątek (16 lutego) w łódzkiej Atlas Arenie uczniowie naszej szkoły pod opieką: p. Elżbiety Jakubik, p. Małgorzaty Magiera, p. Adrianny Warkoczewskiej i p. Sławomira Jabłońskiego uczestniczyli w spotkaniu ewangelizacyjnym Arena Młodych z ks. kardynałem Grzegorzem Rysiem, metropolitą łódzkim.
Zapraszamy uczniów klas maturalnych do udziału w konkursie języka angielskiego "Angielskie idiomy i przysłowia".
W dniu 15 lutego 2024 roku w naszej szkole odbyły się  Szkolne Rekolekcje Wielkopostne.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki