Egzamin poprawkowy  z  1 niezdanego przedmiotu  na poziomie podstawowym
W dniach  1-6 lipca br.  odbyło się  48-godzinne szkolenie  z zakresu:
21 czerwca 2019 r. najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół odebrali nagrody i gratulacje od Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
czerwca odbył się kolejny Międzyszkolny Turniej Szachowy, w którym wzięło udział 34 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali:
19 czerwca br., w dniu zakończenia roku szkolnego, rozdane zostały certyfikaty, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia z zakresu
Dziś ostatni rocznik gimnazjalistów odebrał świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie zakończyli nie tylko kolejny etap swojego życia, skończył się również pewien etap w historii edukacji.
19 czerwca 2019 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego.
14-15 czerwca  br.  odbyło się już ostatnie szkolenie dla uczniów z zakresu
W dniach 12-14 czerwca 2019 r. uczniowie z klas 2ti1, 1ti1, 1ta i 1c uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili Gdańsk, Gdynię, Sopot i Malbork.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Środa 08 maja 2024

Heladiusz, Dezyderia, Amat, Michał, Stanisław, Ida, Achacjusz, Achacy

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki