22-12-2023

Jasełka w ZSP nr 1

"Do Betlejem nie jest tak daleko… Ono jest na odległość ludzkiego serca… " - tymi słowami przekonywali nas uczniowie podczas tegorocznych jasełek.
22-12-2023

Razem na święta

Podobnie jak każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia, wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim.
21-12-2023

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, spokoju i życzliwości.
21-12-2023

Świąteczna Paczka

Akcja charytatywna Świąteczna Paczka spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz nauczycieli.
Na przełomie listopada i grudnia 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt.
17-12-2023

Lekcja biblioteczna

W czwartek 14. grudnia uczniowie klasy 3tb2 wraz z wychowawczynią Panią Anną Maliszewską wybrali się do Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego, gdzie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej na temat "Rotmistrz Pilecki ochotnik do Auschwitz".
W środę 13 grudnia odbyły się zajęcia otwarte "Mikołajki z Mikołajem Kopernikiem w liczbach".
W dniu 12 grudnia 2023 r. najlepsi uczniowie wyłonieni w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym zdobyli złoto w Mistrzostwach Miasta.
Śródroczne zebrania z rodzicami klas maturalnych odbędą się 19 grudnia ( wtorek) o godz. 17:00 w budynku A - ul. Roosevelta 1- w następujących salach lekcyjnych:
W tygodniu okołomikołajkowym odbyły się w naszej szkole lekcje otwarte: Naukowo - Mikołajkowo. Przeprowadziły je Panie Anetta Grudzień i Anna Maliszewska w klasie 1 ti2 w piątek 1. grudnia i w klasie 1 tb2 w piątek 8. grudnia.
W czwartek 7 grudnia 2023 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 rozpoczął współpracę z Akademią Piotrkowską.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w partnerstwie z grecką organizacją European Center in Training for Employment (ECTE) z siedzibą na Krecie (mobilność uczniów) oraz SIGGIANNIS S. OKSANA WIOSKA OE. White Blue Tour Service (mobilność kadry) realizuje projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET000138936.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki