13 marca 2019 r. (środa) w sali nr 26 o godzinie 10:45 odbędzie się spotkanie organizacyjne z uczestnikami projektu „Inwestujemy w zawodowców”. Na spotkaniu zostanie przedstawiony harmonogram zaplanowanych szkoleń: IPC, CISCO ICND 1 oraz  Linux.

UWAGA GIMNAZJALIŚCI ORAZ UCZNIOWIE ÓSMYCH I SIÓDMYCH KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ!!!
5 marca 2019 r.  w sali nr 26  odbyło się uroczyste  rozdanie międzynarodowych  Certyfikatów  IPC i zaświadczeń o udziale w kursie i szkoleniu  dla grupy drugiej i zaświadczeń z warsztatów z doradztwa edukacyjno- zawodowego
Młodzież ZSP nr 1 uczciła pamięć żołnierzy Wyklętych biorąc udział w 7. edycji biegu Tropem Wilczym, który odbył się w niedzielę 3 marca o godz. 12.00.
Konkurs „Rotmistrz dla niepodległej. Życie i działalność rtm. Witolda Pileckiego (1901-1948) na tle historii Polski”
Uroczystości rozpoczęły się od eucharystii, która odprawiona została w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Śląskiej.
  1 marca 2019 r. przedstawiciele społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
28 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim organizuje III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Strofy o kobietach”.
5 marca 2019 r. (wtorek)  o godz. 12:25 w sali nr 26
„Siedemnaście” to tytuł sztuki uznanego australijskiego pisarza Matthew Whitteta
26 lutego 2019 roku w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się konkurs ,,I ty możesz zostać ratownikiem”.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki