Z okazji zbliżających się "Mikołajek" 5 grudnia uczniowie i nauczyciele ZSP nr 1 odwiedzili kino "Helios" w Piotrkowie Trybunalskim.
04-12-2023

Drodzy Maturzyści

6 – 7 - 8  grudnia  br.  odbędzie się próbny egzamin maturalny z trzech przedmiotów obowiązkowych  w dwóch odrębnych miejscach: w  budynku A ul. Roosevelta 1 dla uczniów  TME i w budynku B ul. Żwirki 7 dla uczniów  LO.
„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje.” Jan Paweł II Dzień Wolontariusza został ustanowiony rezolucją zgromadzenia Ogólnego ONZ w 1986 roku i od tego czasu 5 grudnia oficjalnie obchodzone jest święto wszystkich wolontariuszy.
Klub Wolontariusza gorąco zachęca do przyłączenia się do zbiórki artykułów, które zostaną przekazane dzieciom z Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim.
W Mediatece, w dniu 23.11.2023 r. odbyła się z udziałem młodzieży naszej szkoły, pod opieką Dyrektora szkoły, Pana Bogusława Łukaszewskiego oraz Pana Sebastiana Wojtasia, debata w ramach projektu „Miasto Jutra”, zrealizowana w programie Erasmus +, której organizatorem było: Piotrkowskie Stowarzyszenie Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej.
W dniu 24.11.2023 r. klasa 3C wraz z opiekunami, Panią Jolantą Zielonką oraz Panią Izabelą Szcześniewską, gościła w Katedrze Biochemii Ogólnej Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego.
Zebrania z rodzicami odbędą się  w  ZSP nr 1 w budynku A ul. Roosevelta 1,    wg następującego harmonogramu:
Wojskowe Obozy Internowania w Polsce (1982-1983)” - to tytuł nowej wystawy przed siedzibą Akademii Piotrkowskiej, którą w czwartkowe przedpołudnie (16 listopada) zwiedzili uczniowie klasy 3tb2.
Ekspozycja, znajdująca się przed budynkiem Mediateki 800 – lecia, przedstawia historię zbrodni katyńskiej oraz ofiar, sportowców, którzy w chwili próby sportowe stroje zmienili na mundury.
16-11-2023

Lekcje z ZUS

16 listopada 2023 r. w ramach zajęć z doradztwa zawodowego odbyło się spotkanie z cyklu ,,Lekcje z ZUS” z Panią Martą Markun .
W dniu 14.11.2023 roku w naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady Solidarności. Dwie Dekady Historii. X edycja.
14. listopada to Ogólnopolski Dzień Biblioterapii, z tej okazji pracownicy Biblioteki Pedagogicznej zorganizowali warsztaty arteterapii z wykorzystaniem techniki kolażu. Hasłem zajęć były słowa "Czytanie daje siłę".

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki