Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
800 lat Piotrkowa Trybunalskiego

Bal studniówkowy 2020

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
zdjęcie
W piątek 31 stycznia w restauracji „Jan” w Bełchatowie odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1.
W piątek 31 stycznia w restauracji „Jan” w Bełchatowie odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła część oficjalna podczas, której młodzież powitała wszystkich zgromadzonych i poprosiła o zabranie głosu Pana dyrektora Bogusława Łukaszewskiego,  życzył on wszystkim wspaniałej zabawy oraz tego, aby młodzi ludzie owocnie wykorzystali czas, który pozostał do egzaminu dojrzałości, żeby z dumą wkroczyli w dorosłe życie i realizowali wszystkie swoje plany i marzenia. Pan dyrektor przekazał także specjalne życzenia od Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pana Krzysztofa Chojniaka. Skierowane do abiturientów słowa podkreślały doniosłość i niepowtarzalny charakter balu studniówkowego, Pan Prezydent życzył również jak najlepszych wyników z egzaminu maturalnego, którego wyniki będę satysfakcją i nagrodą za kilkuletni czas nauki.

Były także uroczyste podziękowania i życzenia od naszych uczniów skierowane do Rodziców, Dyrekcji i Nauczycieli, ci zaś życzyli młodzieży udanej zabawy, pomyślnie zdanej matury oraz realizacji wszystkich planów po ukończeniu szkoły. W imieniu Rady Rodziców głos zabrała Pani Beata Nowicz, w pięknych słowach podziękowała ona Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu oraz życzyła maturzystom, by w dorosłym życiu osiągnęli szczęście i równowagę, aby w tym pędzącym świecie nie zagubili najważniejszych wartości: Dobra, Piękna i Prawdy.

Zgodnie z tradycją uczniowie klas maturalnych zatańczyli poloneza, który zachwycił wszystkich zgromadzonych. Ogromną niespodzianką dla Dyrekcji i Nauczycieli były przygotowane przez klasy życzenia i portrety wychowawców oraz dyrekcji, a także niezwykły koncert, który dopełnił artystyczną stronę studniówki i wywarł ogromne wrażenie na wszystkich.

Mamy nadzieję, że miniona noc, stała się pretekstem do kreowania nowych wspomnień i niepowtarzalnej zabawy, a ten bal był szczególny i wyjątkowy. 

Życzymy naszym tegorocznym maturzystom wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu, siły i chęci w pokonywaniu codziennych trudności, a także wszelkiej pomyślności podczas egzaminów i w całym ich dorosłym życiu. Pamiętajcie, że…
 
Ważne są tylko te dni,
których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil,
tych na które czekamy…


Marek Grechuta
           
Redaktor : Jagoda Lewińska

 

 
powrót