Dzień Otwarty w CKZiU W dniu 6.03.2020 r.

84073112_211530599935704_5952532391141572608_n
Dzień Otwarty w CKZiU W dniu 6.03.2020 r. Pani Małgorzata Siatkowska wraz z klasą 3A i 3C udała się na Dzień Otwarty do Policealnej Szkoły CKZiU (dawny Medyk) . Spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor Sławomir Górecki powitał wszystkich, przedstawił krótko historię szkoły oraz scharakteryzował proponowane kierunki kształcenia. Zaprezentowany został także film o szkole. Następnie uczniowie zwiedzili pracownie, gdzie kształci się bezpłatnie osoby na kierunkach: opiekun medyczny, technik dentystyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik elektroradiolog, technik sterylizacji medycznej, technik BHP i wielu innych. Dziewczęta uczestniczyły w pokazie masażu, zabiegu pielęgnacyjnym twarzy oraz pokazie makijażu. Wizyta zakończyła się wykładem i prezentacją na temat zdrowego odżywiania. Niespodzianką było losowanie vouchera na ,,Zabieg pielęgnacyjny twarzy”. Voucher wylosowały Anna Chrapek 3A i Julia Sosnowska 3C. Spotkanie w Policealnej Szkole przebiegło w przemiłej atmosferze. Uczennice wyszły zadowolone, otrzymały wiele cennych informacji na temat oferty kształcenia.

M. Siatkowska