Egzamin zawodowy

W najbliższą środę rozpoczyna się zimowa sesja egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie.
9 stycznia odbędzie się cześć praktyczna egzaminu w modelu D (dokumentacja).
10 stycznia cześć pisemna egzaminu dla wszystkich kwalifikacji.
Od piątku 11 stycznia rozpoczyna się cześć praktyczna egzaminu, której zmiany egzaminacyjne potrwają do 11 lutego.

Do części pisemnej egzaminu przystępuje 342 uczniów – odbędą się 23 zmiany egzaminacyjne. Do części praktycznej przystępuje 397 uczniów – odbędzie się 61 zmian egzaminacyjnych (wszystkie egzaminy, oprócz modelu D, odbywają się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Piotrkowie Trybunalskim). Szczegółowy harmonogram egzaminu znajduje się na tablicy ogłoszeń w szkole.

Każdy zdający przystępujący do części pisemnej egzaminu powinien mieć czarny długopis przeznaczony do zaznaczania rozwiązań i może mieć ze sobą kalkulator prosty. Spis przyborów pomocniczych z zakresu danej kwalifikacji, które może mieć ze sobą zdający na części praktycznej egzaminu znajduje się na tablicy ogłoszeń w szkole oraz na stronie internetowej OKE w Łodzi.

Wszystkim Zdającym życzmy powodzenia na egzaminie i połamania długopisów!

Red. P. Szczepański