EMPIK- Lektury za darmo

empik-ksiazki-za-darmo
Drodzy Uczniowie !

Od 17 marca 2020 roku Empik Premium udostępnia bezpłatnie wszystkim szeroki pakiet korzyści na dwa miesiące. To między innymi darmowy dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Dodatkowo Empik organizuje e- spotkania autorskie i warsztaty naukowe oneline.

Wiele aktywności możecie z łatwością zrealizować w domu, a Empik pomoże Wam Drodzy Uczniowie w znalezieniu inspiracji i gotowych rozwiązań. Zachęcamy więc do skorzystania z bezpłatnego dostępu do szerokiego pakietu w ramach usługi Empik Premium.
Więcej informacji na stronie: https://www.empik.com/premium lub tinyurl.com/empik-lektury-z-Premium.

red. Renata Stefaniak