Finał II edycji Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego "CHOOSE YOUR FUTURE"

_DSC0065
Dnia 28 kwietnia w naszej szkole odbył się finał II edycji Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego z elementami wiedzy o krajach obszaru anglojęzycznego dla uczniów gimnazjów "CHOOSE YOUR FUTURE”.
Do finału tegorocznej edycji zakwalifikowało się 20 uczniów z gimnazjów z Piotrkowa oraz powiatu.

Jury konkursowe przyznało 5 nagród, w tym dwa wyróżnienia i 3 nagrody główne.

Miejsce pierwsze – tablet, zestaw książek anglojęzycznych oraz oprawiony dyplom zdobyła Michalina Kaliszewska z Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie.

• Miejsce drugie – zestaw książek anglojęzycznych oraz oprawiony dyplom zdobył Adrian Chawiński z Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie.
  • Miejsce trzecie – zestaw książek anglojęzycznych oraz oprawiony dyplom zdobyła Olga Gal z Gimnazjum w Wolborzu.
  • Miejsce czwarte – zestaw upominków zdobyła Oliwia Kiereś z Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie.
  • Miejsce piąte – zestaw upominków zdobyła Julia Chojnacka z Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

Sponsorzy nagród:

• Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń Point
  • Samorząd Uczniowski w ZSP nr 1
  • Rada Rodziców przy ZSP nr 1

Organizatorzy konkursu:

• Rafał Ciupiński - Dyrektor Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń Point
  • Urszula Goska

Zdjęcia: Piotr Jagusiak

ArkuszKonkursowyFinal2015.16 (pdf) 0.41mb, (Pobrań: 223)