III Edycja „Planszówek w Pileckim”

IMG_0016
Dnia 14.10.2017 w naszej szkole po raz trzeci spotkali się miłośnicy gier planszowych i karcianych.
Okazją do tego była III Edycja „Planszówek w Pileckim” - cyklicznego wydarzenia poświęconego popularyzacji gier „bez prądu” jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach również w tej dostępny był szeroki wachlarz gier planszowych. Dodatkową atrakcją były: poprowadzona przez p. Sebastiana Legenzę sesja RPG w systemie „Swords & Wizardry” oraz pojedynek o pas mistrza Summoner Wars stoczony przez p. Bartłomieja Lipińskiego i p. Mateusza Mojkę nauczycieli ZSP nr 1.

Wraz z każdą edycją wzrasta zainteresowanie wydarzeniem i organizatorzy liczą, że IV Edycja planowana na grudzień ustanowi kolejny rekord frekwencji.

„Planszówki w Pileckim” zorganizowane zostały przez p. Mirosławę Ziębińską, p. Mateusza Mojkę, p. Bartłomieja Lipińskiego i p. Piotra Szczepańskiego przy aktywnym udziale uczniów z klasy III ti1.

Mateusz Mojka