Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
800 lat Piotrkowa Trybunalskiego

Informacja dotycząca zakończenia roku szkolnego. 

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
zdjęcie
26 czerwca (piątek) uczniowie spotykają się z wychowawcami zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.
Prosimy, aby wszyscy przybyli na ustaloną przez nauczyciela godzinę, według podanej przez wychowawców kolejności. 
Obowiązkowo należy zadbać o zachowanie dystansu społecznego, pamiętajcie również o maseczce i dezynfekcji rąk.
Harmonogram rozdania świadectw w dniu 26 czerwca br.

1A1 – Jolanta Federowicz sala A2 godz. 9.00
1A2 – Sebastian Wojtaś sala A13 godz. 9.00
1B1 – Małgorzata Bartczak sala A21 godz. 9.00
1B2 – Jaśmina Leśniewska sala B1 godz. 9.00
1C1 – Ewa Szmańda sala B7 godz. 9.00
1C2 – Piotr Szymczyk sala B16 godz. 9.00
1D1 – Rafał Ciupiński sala A3 godz. 10.00
1D2 – Urszula Goska sala A14 godz. 10.00
1ta1 – Piotr Górka sala A22 godz. 10.00
1ta2 – Bartłomiej Sobczyk sala B2 godz. 10.00
1b1 – Sławomir Jabłoński sala B8 godz. 10.00
1tb2 – Elżbieta Śpiewak sala B17 godz. 10.00
1tb3 – Anetta Grudzień sala A4 godz. 11.00
1tb4 – Urszula Nagórska sala A20 godz. 11.00
1tc1 – Tomasz Wachowski sala A23 godz. 11.00
1tc2 – Jolanta Janik sala B3 godz.11.00
1ti1 – Mateusz Mojka sala B9 godz.11.00
1ti2 – Maria Kanik sala B13 godz.11.00
1ti3 – Marzena Kluf sala A5 godz.12.00
1ti4 – Bartłomiej Lipiński sala A16 godz. 12.00
2A – Anna Grześkiewicz sala A25 godz. 12.00
2B – Małgorzata Siatkowska sala B4 godz. 12.00
2C – Beata Przybył sala B14 godz. 12.00
2ta – Ireneusz Chrzan sala B10 godz. 12.00
2tb1 – Anna Rajkowska sala A6 godz. 13.00
2tb2 – Aneta Trawińska sala A17 godz. 13.00
2tc – Justyna Kowalczyk sala A26 godz. 13.00

2ti1 – Wioletta Leśniewska sala B5 godz. 13.00
2ti2 – Magdalena Kitowska sala B11 godz. 13.00
3ta – Marlena Banasiak sala B15 godz. 13.00
3tb1 – Anna Maliszewska sala A27 godz. 14.00
3tb2 – Żaneta Soska sala B6 godz. 14.00
3tc – Mariusz Listwoń sala A7 godz. 14.00
3ti1 – Jolanta Zielonka sala A15 godz. 14.00
3ti2 – Michał Szczepański sala B12 godz. 14.00
 
powrót