Minęła studniówka…

5c3a659c0b571_o,size,933x0,q,70,h,8b29b2
W sobotę 12 stycznia tegoroczni maturzyści ZSP nr 1 bawili się na Balu Studniówkowym, który odbył się w restauracji „Jan” w Bełchatowie.
Studniówkę rozpoczęto tradycyjnie od części oficjalnej, podczas której Pan dyrektor Bogusław Łukaszewski życzył zgromadzonej młodzieży niezapomnianych wrażeń z balu oraz powodzenia podczas nieuchronnie zbliżającego się egzaminu maturalnego. Głos zabrała również pani Gabriela Fiema, jako przedstawiciel rodziców w niezwykle wzruszający sposób podsumowała lata nauki dzieci w naszej szkole. W tym ważnym momencie również uczniowie nie zapomnieli o podziękowaniach zwróconych w stronę dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców, do których skierowali wyrazy wdzięczności za wyrozumiałość, przekazaną wiedzę i codzienny trud wychowania.

Zgodnie z tradycją młodzież klas maturalnych rozpoczęła bal tańcząc poloneza, którego wykonanie zachwyciło wszystkich obecnych na sali. Uczniowie przygotowali również humorystyczną część artystyczną.

Studniówka jest niesamowitym przeżyciem dla każdego młodego człowieka, który pewnym krokiem zaczyna wkraczać w dorosłość, jest to również symboliczna granica, po przekroczeniu której wszyscy odliczają czas do egzaminu maturalnego.

Mamy nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie wspaniale się bawili i wielokrotnie powrócą do wspomnień z tego pięknego balu. Wszystkim życzymy wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów, powodzenia na egzaminie maturalnym oraz udanego startu w dorosłe życie.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

red. J.L