Podsumowanie projektu edukacyjnego

Rok 2019 - Rokiem Matematyki i Rokiem Stanisława Moniuszki.
Pani Anna Maliszewska  wraz z uczennicą klasy 3 tb1 Magdą Maciak napisały scenariusz projektu edukacyjnego:  „Rok 2019 – Rokiem Matematyki i Rokiem Stanisława Moniuszki”, a następnie wspólnie z uczniami klasy 3 tb1 przygotowano bardzo ciekawy występ artystyczny, który był przedstawiony w naszej szkole dla Dyrekcji, nauczycieli i uczniów oraz w WODN dla Dyrekcji, nauczycieli i uczniów piotrkowskich szkół.

Celem tego projektu było, ukazanie związku matematyki i muzyki oraz udowodnienie, że sztuka i nauka są ze sobą powiązane oraz mogą wzajemnie się uzupełniać.

Za to przedsięwzięcie Pani Anna Maliszewska otrzymała podziękowanie za włączenie się do tworzenia bazy scenariuszy lekcyjnych w ramach projektu „Moniuszko (nie)znany” i podzielenie się swoim doświadczeniem, pomysłami dydaktyczno-metodycznymi oraz dobrymi praktykami w postaci materiałów edukacyjnych - materiały te zostały opublikowane w publikacji zwartej przygotowanej przez WODN, a uczniowie klasy otrzymali Nagrodę Specjalną - zestaw gier planszowych,  śpiewniki, publikacje edukacyjne, natomiast  Magda - za szczególne zaangażowanie – dodatkowo otrzymała dyplom i pendrive.

Jeszcze raz bardzo dziękuję uczniom mojej klasy za zaangażowanie i gratuluję Nagrody.
Anna Maliszewska