Podziękowanie za udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”

dyplom
Miło nam poinformować całą społeczność ZSP nr 1 o otrzymaniu podziękowania z Ministerstwa Edukacji Narodowej
za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji „ Rekord dla Niepodległej w piątek 9 listopada 2018r. o godzinie 11.11.

Wspólna akcja ministerstwa edukacji i Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zakończyła się ogromnym sukcesem. Statystyki podają, że blisko 5 mln uczniów (4 867 937), a także prawie 480 tys. nauczycieli (475 235) w 24 439 przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych jednocześnie odśpiewało czterozwrotkowy hymn narodowy.

Godna postawa zarówno nauczycieli jak również wszystkich uczniów przyczyniła się do uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz stała się wzorem kształtowania postawy patriotycznej.

Red. Ż. C.

Dyplom (pdf) 0.32mb, (Pobrań: 112)