Przekazanie nagrody zdobytej w turnieju Grarantanna Cup

Z1 (2)
23 czerwca w obecności zwycięzcy turnieju, dyrekcji i lokalnych mediów odbyło się przekazanie przez firmę OSE NASK nagrody – przenośnej pracowni multimedialnej  wyposażonej w 16 komputerów. Nagrodę dla naszej szkoły zdobył uczeń klasy 3ti2 Piotr Szczepanik, który zajął pierwsze miejsce w finałowym turnieju Grarantanna Cup w FIFA 20. Był to pierwszy turniej e-sportowy zorganizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji dla uczniów z całej Polski w ramach akcji #zostańwdomu.

W ramach podziękowania, podczas uroczystości, Pan dyrektor Bogusław Łukaszewski  przekazał Piotrowi dyplom i nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców. Natomiast salę, w której znajduje się nowa pracownia multimedialna nazwano im. Piotra Szczepanika.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie:

red. M.Sz.