Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

rozpoczęcie_roku_TPS_2017_2018__11__out
Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia…
Seneka Młodszy
Tradycyjnie wraz z początkiem września powitaliśmy nowy rok szkolny. 4 września miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Poprzedziła ją msza święta w Kościele Nawiedzenia N. M. P. w Piotrkowie Tryb. Następnie odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego dla klas drugich i trzecich gimnazjum. W tym roku do społeczności uczniowskiej dołączyła młodzież ośmiu klas pierwszych. Zostali oni powitani przez Dyrekcję, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz Grono Pedagogiczne. Podczas uroczystości głos zabrał pan dyrektor Bogusław Łukaszewski, który życzył wszystkim sukcesów podczas nauki w naszej szkole oraz pani pedagog Ewa Frańczak, która również serdecznie powitała pierwszoklasistów.

Wszystkim naszym uczniom życzymy, aby spełniały się Wasze marzenia, żeby zdobyta wiedza była powodem do dumy i przyczyniała się do sukcesów, tych odnoszonych dziś oraz w dorosłym życiu, a szkoła była miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić.

red. J. L.