Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
800 lat Piotrkowa Trybunalskiego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
zdjęcie
1 września (wtorek), odbędzie się uroczyte rozpoczęcie roku szkolnego 2020 / 2021...



1 września (wtorek) odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021:
- klasy pierwsze LO i TME na sali gimnastycznej  i po uroczystym powitaniu w salach lekcyjnych w  ZSP nr 1 w budynku A- ul. Roosevelta 1
- klasy  drugie, trzecie,  czwarte TME i drugie-trzecie LO  w salach lekcyjnych w budynku A i B wg harmonogramu:
 





 
Lp. Wychowawca Klasa Godz.      
 
    Nr sali lekcyjnej
1. Jagoda Lewińska 1A
humanistyczna
9:30 sala gimnastyczna
10:00 A15
2. Ewelina Nowaczyk 1B
społeczna
9:30 sala gimnastyczna
10:00 A3
3. Monika Miara 1C
biologiczno-chemiczna
9:30 sala gimnastyczna
10:00 A22
4. Dorota Chojnacka 1ta
technik elektronik
10:30 sala gimnastyczna
11:00 A31
5. Ewelina Dobiech 1tb1
technik mechatronik
10:30 sala gimnastyczna
11:00 A2
6. Magdalena Masiarek 1tb2
technik mechatronik
10:30 sala gimnastyczna
11:00 A29
 
7. Daniel Bajon 1tc
technik elektryk
11:30 sala gimnastyczna
12:00 A25
8. Tomasz Zygier 1ti1
technik informatyk
11:30 sala gimnastyczna
12:00 A22
9. Elżbieta Szperna 1ti2
technik informatyk
11:30 sala gimnastyczna
12:00 A15
 
10. Jolanta  Federowicz 2A1 10:00 A33
11. Małgorzata Bartczak 2B1 8:30 B16
12. Ewa Szmańda 2C1 8:30 B4
13. Rafał Ciupiński 2D1 10:00 A28
14. Piotr Górka 2ta1 8:30 B13
15. Sławomir Jabłoński 2tb1 10:00 A20
16. Elżbieta Śpiewak 2tb2 8:30 B12
17. Tomasz Wachowski 2tc1 8:30 B1
18. Mateusz Mojka 2ti1 10:00 A4
19. Maria Kanik 2ti2 10:00 B8
20. Sebastian Wojtaś 2A2 10:00 A25
21. Jaśmina Leśniewska 2B2 10:00 B2
22. Piotr Szymczyk 2C2    10:00 B9
23. Urszula Goska 2D2 11:00 A1
24. Bartłomiej Sobczyk 2ta2 11:00 B5
25. Anetta Grudzień 2tb3 11:00 A27
26. Urszula Nagórska 2tb4 11:00 B12
27. Jolanta Janik 2tc2 11:00 A17
28. Marzena Kluf 2ti3 11:00 B16
28. Bartłomiej Lipiński 2ti4 11:00 A23
30. Anna Grześkiewicz 3A 12:00 B14
31. Małgorzata Siatkowska 3B 11:00 A26
32. Beata Przybył 3C 12:00 B10
33. Szczepan Marusiński 3ta 12:00 A10
34. Anna  Rajkowska 3tb1 12:00 A16
35. Aneta Trawińska 3tb2 12:00 A9
36. Justyna Kowalczyk 3tc 12:00 A5
37. Wioletta Leśniewska 3ti1 12:00 B13
38. Magdalena Kitowska 3ti2 12:00 A20
39. Marlena Banasiak 4ta 8:30 A5
40. Anna Maliszewska 4tb1 8:30 A16
41. Renata Stefaniak 4tb2 8:30 A3
42. Mariusz Listwoń 4tc 8:30 A7
43. Jolanta Zielonka 4ti1 8:30 A15
44. Michał Szczepański 4ti2 8:30 A26
 
                                                                                                                Oprac. Jolanta Zielonka
 
powrót