STUDNIÓWKA 2018

5a592395412a0_o,size,933x0,q,70,h,4c85af
12 stycznia 2018 roku tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 bawili się na balu studniówkowym, który odbył się w Restauracji „Jan” w Bełchatowie.
Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się od podziękowań i życzeń, skierowanych przez młodzież do nauczycieli i rodziców. Uczniowie wręczyli kwiaty wychowawcom i nauczycielom, były one wyrazem wdzięczności za trud włożony w naukę i wspólnie spędzone ostatnie lata. Dyrektor szkoły pan Bogusław Łukaszewski życzył wszystkim doskonałej zabawy oraz pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości. Następnie zgodnie z tradycją ruszył polonez, jako pierwsi zatańczyli uczniowie, następnie do wspólnego tańca zaproszeni zostali nauczyciele. Niezwykłych wrażeń dostarczył również program artystyczny oraz przepiękny pokaz sztucznych ogni.

Bal studniówkowy jest symbolicznym rozpoczęciem ostatniego etapu edukacji w szkole średniej, etapu wzmożonej pracy i intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości. Wszystkim maturzystom życzymy, aby wykorzystali go jak najlepiej oraz żeby wspominali miło miniony bal i lata spędzone w naszej szkole.

W imieniu Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego dziękujemy Młodzieży, Rodzicom i Wychowawcom za wspaniałą atmosferę i wspólną zabawę.

J.L.