Sukcesy w Wojewódzkim Zlocie Młodzieży „ Nocne śpiewanie”

20170929_135547
29 września 2017r. odbył się Wojewódzki Zlot Młodzieży „ Nocne śpiewanie” w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki oraz 800-lecia istnienia Piotrkowa Trybunalskiego.
W pierwszym z konkursów tj. grze terenowej drużyna z klasy 3D i 2C zajęła II MIEJSCE. Natomiast w drugim konkursie piosenki turystycznej zespół reprezentujący naszą szkołę zdobył WYRÓŻNIENIE. Skład zespołu: Aleksandra Reszka (3D) i Albert Suski (2tb2), oraz Julia Ślęzak (2A) i Adam Wypych (2A). Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i dziękujemy za to, że tak aktywnie, twórczo i kreatywnie włączyli się w przedsięwzięcie.

Organizatorami imprezy byli: Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, PTSM w Piotrkowie Tryb., Centrum Informacji Turystycznej oraz Centrum Idei „Ku Demokracji”.

Opiekę nad młodzieżą reprezentującą naszą szkołę sprawowały panie: Małgorzata Flaga i Żaneta Cypel.

Żaneta Cypel