Trzy wyróżnienia w konkursie „Technik Absolwent 2015”

SIMP 025
Piotr Łabędź, Piotr Pałycha oraz Dawid Urbaniak, absolwenci naszego Technikum Mechaniczno- Elektrycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 otrzymali wyróżnienia w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP „Technik Absolwent 2015”.
W konkursie dla absolwentów średnich szkół technicznych nasza szkoła bierze udział już od 2010 roku. Tegoroczne wyróżnienia  w zawodzie technik mechatronik są dla całej społeczności szkoły ogromnym zaszczytem i powodem do dumy oraz zadowolenia z pracy dydaktyczno – wychowawczej.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

Celem  konkursu jest  promowanie  najlepszych uczniów w środowisku szkolnym, technicznym oraz w społeczeństwie. Najistotniejszym zadaniem konkursu jest uwzględnienie i porównanie osiągniętych wyników nauczania w szkole z wynikami egzaminów zewnętrznych maturalnych, a także egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe  z różnymi formami konkursów, olimpiad zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich.

Red. Żaneta Cypel