Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
800 lat Piotrkowa Trybunalskiego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
zdjęcie
Nauka jest jak niezmierne morze... Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Kiedyś poznasz, jaka to jest rozkosz. Ucz się tylko, co jest sił w tobie, żeby jej zakosztować.
 
Stefan Żeromski
2 września 2019 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie klas kontynuujących naukę spotkali się z wychowawcami już o 8.30 w salach lekcyjnych, o 9.30 miało miejsce powitanie uczniów klas pierwszych, którzy skończyli gimnazjum, a o 10.30 absolwentów szkół podstawowych.

Podczas części oficjalnej pan dyrektor Bogusław Łukaszewski życzył młodzieży wszelkiej pomyślności, gratulował im wyboru i wyraził nadzieję, że w murach naszej szkoły rozwiną swoje pasje i zainteresowania. Pan dyrektor nawiązał również do wczorajszej 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej, przywołując także nazwisko naszego patrona rtm. Witolda Pileckiego.

W imieniu całej społeczności ZSP nr 1 mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie obfitował w sukcesy, życzymy aby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.

 
J.L.
powrót