Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

o
„My uczniowie pierwszych klas Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przyrzekamy…”
22 września wraz z tymi słowami uczniowie ośmiu klas pierwszych rozpoczęli uroczystą przysięgę. W ten symboliczny sposób, zostali oni włączeni do społeczności szkolnej ZSP nr 1. Po oficjalnej części uroczystości „pierwszaki” musiały wykazać się wolą walki, hartem ducha i poczuciem humoru, uczestnicząc w konkurencjach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski i starszych kolegów i koleżanki. Zadania którym musieli sprostać były impulsem do dobrej zabawy. Wszystkie klasy pierwsze w nagrodę od Pana dyrektora Bogusława Łukaszewskiego dostały symboliczny bon na jeden dzień bez pytania. Dodatkowo klasy 1a, 1c oraz 1tc otrzymały nagrodę specjalną w postaci dodatkowego dnia bez pytania za wspaniałe przygotowanie prezentacji swojej klasy. Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości i serdecznie witamy w naszych szeregach uczniów klas pierwszych.

Jagoda Lewińska