Wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

20161121_135908 - Kopia
W dniu 21 listopada 2016 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów z terenu województwa łódzkiego.
Uroczystość odbyła się w audytorium Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej. Z naszej szkoły stypendium uzyskali: Aleksandra Reszka z klasy 2d oraz po raz trzeci Mateusz Kopański z klasy 4tb.

Uroczystości towarzyszyły wykłady z indukcji matematycznej pod ciekawym tytułem Matematyka i bitwa na pomidory, a także o pojeździe solarnym wykonanym przez studentów politechniki. Jako opiekunowie obecni byli wychowawcy nagrodzonych uczniów pani Izabela Balcerek i pani Małgorzata Flaga oraz tata Oli Reszki, który nie tylko gratulował córce i Mateuszowi, ale także szczęśliwie dowiózł nas na uroczystość.

Małgorzata Flaga.
(red. J.L.)