Wybory Miss i Mistera 2016/2017!!!

15397668_1250231465015098_50214148_o
W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu na Miss i Mistera Szkoły.
Zgłoszenia przyjmowane były od 14 – 25 listopada, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na wybranego kandydata. Spośród wszystkich uczestników zostanie wyłoniona finałowa piątka, która zmierzy się  podczas rozstrzygnięcia konkursu 14 lutego 2017 r. Komisja złożona z uczniów klasy II tc w składzie Eliza Czajkowska, Marek Dudkiewicz, Łukasz Kręgiel oraz Kacper Krawczyk czekała na głosy społeczności uczniowskiej, a także nauczycieli… w naszym szkolnym „Raju”. Frekwencja była znakomita, głosowaniu towarzyszyła świetna zabawa. Zarówno uczestnikom, organizatorom jak i głosującym dopisywał doskonały humor. Liczenie głosów wciąż trwa, z niecierpliwością czekamy na wyniki. Opiekę nad konkursem sprawują pani Urszula Goska, pan Sebastian Wojtaś oraz pani Jagoda Lewińska. Szczególne podziękowania należą się organizatorom młodzieży z klasy 2 tc i przedstawicielom SU za inicjatywę i realizację konkursu.

Jagoda Lewińska.