26856185_1716266121765595_1892903490_n
W dniu 10.01.2018r. gimnazjaliści z klasy 2d, 3c i 3d, pod opieką p. Renaty Zajdy, p. Wioletty Leśniewskiej, p. Beaty Przybył i p. Agnieszki Kulbat, uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Pierwszym punktem było zwiedzanie Muzeum Fryderyka Chopina. Uczniowie mogli rozwinąć swoją wiedzę na temat życia i twórczości naszego słynnego kompozytora, także z chęcią słuchali jego utworów.
Następnie gimnazjaliści w Multikinie obejrzeli film w wersji VR pt.: „Niesamowite doświadczenia”, który przeniósł ich w „nowy wymiar kina”.

Kolejnym punktem wycieczki była Giełda Papierów Wartościowych. Krótki wykład i prezentacja filmu w przystępny sposób przybliżyła uczniom mechanizmy kierujące giełdą.

Wycieczkę zakończyliśmy spacerem po Królewskim Ogrodzie Światła w Wilanowie. Przepiękne iluminacje świetlne połączone z muzycznym koncertem wywarły na uczestnikach niesamowite wrażenie i przeniosły ich na chwilę w baśniowy świat.

Wioletta Leśniewska
Renata Zajda