Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

DSC_6496
23.06.2017 r. uczniowie ZSP nr 1 pożegnali rok szkolny. Uroczyste zakończenie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie zgromadziła się Społeczność Uczniowska oraz Grono Pedagogiczne.
Wszystkich zgromadzonych przywitała przedstawicielka SU, następnie głos zabrał Pan dyrektor Bogusław Łukaszewski, który przeczytał list skierowany do młodzieży od Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej dotyczący bezpieczeństwa, również Pan dyrektor zwrócił szczególną uwagę na ten aspekt letniego wypoczynku.

Tradycyjnie również z rąk Pana dyrektora zostały wręczone nagrody i dyplomy dla najlepszych uczniów, a także tych wyróżniających się 100% frekwencją i działalnością w SU i życiu szkoły. Specjalne dyplomy i upominki trafiły do najlepszych uczniów technikum, których w ten sposób wynagrodziło CKP.

Świadectwa rozdane, wobec tego śmiało możemy powitać upragnione WAKACJE! W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Samorządu Uczniowskiego życzymy niezapomnianych, wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

red. J.L.