Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

_DSC1733__OUT
W piątek 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
Rozpoczęło się od spotkania na sali gimnastycznej, gdzie Pan dyrektor Bogusław Łukaszewski wręczył nagrody i dyplomy za szczególne osiągnięcia w nauce i 100% frekwencję. Nagrody specjalne otrzymali uczniowie technikum za najwyższe wyniki w nauce od Towarzystwa Przyjaciół Szkoły, które reprezentował pan Karol Pec oraz za najlepsze wyniki podczas zajęć w Centrum Kształcenia Praktycznego. Po życzeniach udanego wypoczynku, młodzież udała się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, gdzie odebrała świadectwa.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w ciągu roku szkolnego wykazali się aktywną działalnością na rzecz szkoły i promowania jej wizerunku w społeczności lokalnej.
                Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł oczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacyjnego wypoczynku. W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Samorządu Uczniowskiego życzymy, bezpiecznych, pięknych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń i uśmiechu na co dzień.

J.L.