Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

P1180465
28 kwietnia br. o godzinie 10.00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017
dla uczniów klas maturalnych: 3A, 3C, 4ta, 4tb, 4td, 4tc oraz 4ti.  Przed rozdaniem wyróżnień młodzież złożyła serdeczne podziękowania dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom oraz podzieliła się swoimi opiniami i refleksjami na temat atmosfery w szkole i zdobytej wiedzy.

W drugiej części wyjątkowego spotkania dyrektor szkoły pan Bogusław Łukaszewski odczytał i wręczył listy gratulacyjne wszystkim Rodzicom zaangażowanym w życie szkoły. Następnie wraz z poszczególnymi wychowawcami klas dyrekcja wręczyła nagrody uczniom za najwyższą średnią w szkole, za 100% frekwencją, za zaangażowanie w Samorządzie Uczniowskim, za działalność na rzecz szkoły i środowiska.

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na maturze!

Red. Żaneta Cypel