Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
800 lat Piotrkowa Trybunalskiego

Zebrania

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
 
14 września (poniedziałek) o godz. 16:30 - zebrania z rodzicami
Klasy maturalne
w następujących salach:

 
Lp. Wychowawca Klasa          Nr sali
 
1. Anna Grześkiewicz 3A A25
 
2. Małgorzata Siatkowska 3B A26
 
3. Beata Przybył 3C A22
 
4. Marlena Banasiak 4ta A5
 
5. Anna Maliszewska 4tb1 A16
 
6. Renata Stefaniak 4tb2 A3
 
7. Mariusz Listwoń 4tc A7
 
8. Jolanta Zielonka 4ti1 A15
 
9. Michał Szczepański 4ti2 A20
 
10. Aneta Trawińska 3tb2 A9
 
  
15 września (wtorek) o godz. 16:30- zebrania z rodzicami
Klasy drugie-trzecie TME i drugie LO


 
Lp. Wychowawca Klasa        Nr sali            
      lekcyjnej
1. Jolanta  Federowicz 2A1 A33
2. Małgorzata Bartczak 2B1 B3
3. Ewa Szmańda 2C1 B4
4. Rafał Ciupiński 2D1 A28
5. Piotr Górka 2ta1 B11
6. Sławomir Jabłoński 2tb1 A22
7. Elżbieta Śpiewak 2tb2 B1
8. Dariusz Zimowski 2tc1 B9
9. Mateusz Mojka 2ti1 A3
10. Maria Kanik 2ti2 B8
11. Sebastian Wojtaś 2A2 A25
12. Jaśmina Leśniewska 2B2 B2
13. Piotr Szymczyk 2C2 B10
14. Urszula Goska 2D2 A26
15. Bartłomiej Sobczyk 2ta2 B5
16. Anetta Grudzień 2tb3 A27
17. Urszula Nagórska 2tb4 B12
18. Jolanta Janik 2tc2 A17
19. Marzena Kluf 2ti3 B16
20. Bartłomiej Lipiński 2ti4 A23
21. Szczepan Marusiński 3ta A7
22. Anna  Rajkowska 3tb1 A16
23. Justyna Kowalczyk 3tc A5
24. Wioletta Leśniewska 3ti1 B13
25. Magdalena Kitowska 3ti2 A20
 
 
 16 września (środa) o godz. 16:30 - zebrania z rodzicami
Klasy pierwsze
w następujących salach:

 
Lp. Wychowawca Klasa          Nr sali
 
1. Jagoda Lewińska 1A
humanistyczna
A27
 
2. Ewelina Nowaczyk 1B
społeczna
A26
 
3. Monika Miara 1C
biologiczno-chemiczna
A16
 
4. Dorota Chojnacka 1ta
technik elektronik
A5
 
5. Ewelina Dobiech 1tb1
technik mechatronik
A25
6. Magdalena Masiarek 1tb2
technik mechatronik
A17
 
7. Daniel Bajon 1tc
technik elektryk
A28
 
8. Tomasz Zygier 1ti1
technik informatyk
A22
 
9. Elżbieta Szperna 1ti2
technik informatyk
A20