Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Stanisława Konarskiego

Dzień Otwarty już za nami.
Mieliśmy przyjemność gościć dziś w swoich skromnych progach liczne grono Uczniów i ich Nauczycieli ze Szkół Podstawowych nr 5, 10, 11, 13 i 16 z Piotrkowa Trybunalskiego oraz ze Szkoły Podstawowej w Witowie i Milejowie.
Nasi uczniowie wraz z gronem pedagogicznym przygotowali dla miłych gości mnóstwo niespodzianek. Zaczęliśmy od prezentacji osiągnięć szkoły (Pani Wicedyrektor) i części artystycznej pt. "Stacja telewizja TV GIM 1 prezentuje". Swoje talenty zaprezentowały klasy: 3 A i 3 C oraz 2 A i 2 D.
Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się na wycieczkę po naszej szkole. Zwiedzili szereg sal przedmiotowych, gdzie czekały kolejne niespodzianki: konkursy, quizy z nagrodami, ciekawe prezentacje multimedialne, doświadczenia i fragmenty lekcji.
Mamy nadzieję, że spotkamy się znów już we wrześniu podczas inauguracji nowego roku szkolnego!