Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Stanisława Konarskiego

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 już za nami.
Uroczystości zakończenia roku szkolnego towarzyszą zawsze ogromne emocje. Radość z nadchodzących wakacji, duma z osiągniętych wyników, ale także moc wruszeń, bo nie wszyscy spotkamy się we wrześniu. Uczniowie klas trzecich rozpoczną po wakacjach kolejny etap swojego życia, nawiążą nowe znajomości. Mamy nadzieję, że będą miło wspominać czas spędzony w gimnazjum, a szkolne przyjaźnie przetrwają próbę rozłąki. Tegoroczna uroczystość miała charakter szczególnie wzruszający, ponieważ uczniowie pożegnali Panią Dyrektor Grażynę Przybysz, która również rozpoczyna "nowy etap" swojego życia.

Cieszymy się z odwiedzin naszych absolwentów, którzy co roku przychodzą, aby jeszcze przez chwilę powspominać czas spędzony w murach "Konarskiego". Niewątpliwie świadczy to o tym, że był to czas spędzony wśród wspaniałych osób, za którymi troszkę tęsknią.

Drodzy Rodzice, uczniowie i absolwenci: życzymy Wam wspaniałych wakacji!