11 sierpnia – ogłoszenie wyników egzaminu maturalnego

tps-egzamin-wyniki
11 sierpnia (wtorek) - ogłoszenie wyników egzaminu maturalnego.
11 sierpnia od godz. 10:30 - 13:30   nastąpi wydawanie świadectw maturalnych w budynku A
w następujących salach lekcyjnych:

3A- sala nr 5- p. Elżbieta Szperna
3C- sala nr 11- p. Magdalena Kalisiak
4ta i 4tb1- sala nr 20 – p. Jagoda Lewińska (w zastępstwie za p. Szczepana Marusińskiego)
4tb2- sala nr 1- p. Agnieszka Sajkowska
4tc- sala nr 21- p. Ewelina Dobiech
4ti1- sala nr 27 – p. Anetta Grudzień ( w zastępstwie za p. Iwonę Ksel-Piec)
4ti2- sala nr 8- p. Tomasz Zygier

Absolwenci LO i TME odbierają świadectwa maturalne w sekretariacie szkoły.
W tym dniu  uczniowie spotykają się z wychowawcami zgodnie z zamieszczonym powyżej harmonogramem.   Proszę pamiętać o   zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w okresie  pandemii: o posiadaniu swojego długopisu,  maseczce, dezynfekcji rąk,   o zachowaniu dystansu społecznego i  niegromadzeniu  się  przed budynkiem szkolnym i  w samym budynku  szkoły.

Ważna informacja!

W przypadku niezdanego 1 przedmiotu - obowiązkowego  uczeń składa od 11 do 14 sierpnia (godz. 15:00)  w sekretariacie szkoły pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu  maturalnego w terminie poprawkowym.

Red. Jolanta Zielonka