I miejsca w XVIII Powiatowym Konkursie Literackim

IMG_20171123_100450
Ciąg dalszy sukcesów naszych uczniów w Konkursie Literackim „Niesamowite opowieści o historycznej treści”.
W dniu 23.11.2017 r. zostały ogłoszone wyniki XVIII Powiatowego Konkursu Literackiego, zorganizowanego przez Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim i Miejską Bibliotekę Publiczną.

Nagrodę za zajęcie I miejsca w XVIII Powiatowym Konkursie Literackim „Niesamowite opowieści o historycznej treści” otrzymał Damian Kowalski uczeń klasy 4tb (Technikum Mechaniczno - Elektrycznego w ZSP nr 1).

Dyplomami i tomikiem poetyckim za udział w konkursie zostali wyróżnieni następujący uczniowie:
  • Tomasz Traczyk ( 4tb)
  • Przemysław Sipa (1ti1)
  • Klaudia Szczepocka (1ti1)
  • Łucja Filipek ( 1ti1)
  • Julia Ślęzak ( 2A)
  • Wiktoria Ciuba ( 2C)
Za promocję języka polskiego, wspieranie młodych talentów oraz pomoc merytoryczną przy pisaniu prac zgłoszonych na konkurs, podziękowania otrzymały nauczycielki języka polskiego – pani Renata Stefaniak, pani Jolanta Zielonka, pani Anetta Grudzień oraz pani Jagoda Lewińska. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Renata Stefaniak
(red. J.L.)