Najlepsi uczniowie i absolwenci nagrodzeni przez Prezydenta Miasta

profilowe
21 czerwca 2019 r. najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół odebrali nagrody i gratulacje od Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
Wśród 79 wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Przemysław Sipa kl. 2ti1 – najlepszy uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Marta Kwiecień kl. 3c– najlepsza absolwentka V Liceum Ogólnokształcącego
Szymon Bartosiewicz kl. 4ti1 – najlepszy absolwent Technikum Mechaniczno – Elektrycznego
Igor Leśniewski – najlepszy absolwent Gimnazjum nr 1.

Uczniowie otrzymali również listy gratulacyjne z życzeniami od Prezydenta Miasta:

„Składam serdeczne gratulacje za wysokie osiągnięcia w nauce oraz zaangażowanie na rzecz środowiska szkolnego. Jestem przekonany, że zdobyta wiedza i umiejętności będą nadal wzbogacane i pozwolą sięgnąć w dalszym życiu po najwyższe sukcesy.
Wyrazy szacunku i słowa uznania kieruję również do Rodziców. Dziękując za trud i wysiłek włożony w wychowanie, gratuluję jednocześnie wspaniałych efektów edukacyjnych uzyskanych przez Państwa dziecko”.
Uroczystość odbyła się w Mediatece 800-lecia.
W.L.

Fotorelację z uroczystości można obejrzeć na stronie: www.piotrkow.pl/nasze-miasto-t70/aktualnosci-a75/nagrody-dla-uczniow-i-absolwentow-r14706