Nowoczesne lutowanie elektroników

IMG_20191008_102143
Od 7 do 12   października br. w  budynku B ZSP nr 1  w sali nr 17 odbyło  się kolejne  szkolenie zawodowe w ramach unijnego projektu "Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim”.
Tym razem w zajęciach uczestniczyła grupa uczniów z klasy 3ta. Zajęcia szkoleniowe prowadzone były przez pana Łukasza Borowskiego -  przedstawiciela firmy Renex Electronics Education Center z Włocławka.  Tematyka zajęć  dotyczyła Zaawansowanych metod lutowania i napraw pakietów elektronicznych wraz z komponentem dla pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli bardzo zadowoleni z profesjonalnie przeprowadzonych zajęć i zdanego egzaminu z wiedzy i umiejętności nowoczesnego lutowania.

Red  Jolanta Zielonka

Dotyczy projektu pt. „Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim ” nr Projektu RPLD.11.03.01-10-0023/17 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
w ramach RPO WŁ 2014-2020