Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych

Olim 2
W dniu 10 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych. Konkurs został przeprowadzony pod opieką nauczycieli matematyki Eweliny Dobiech, Anny Rajkowskiej i Jolanty Janik. Celem olimpiady był rozwój i doskonalenie logicznego oraz kreatywnego myślenia, które powinno być rozwijane od najmłodszych lat. Trzydziestu uczniów naszej szkoły podjęło wyzwanie i zmierzyło się z zadaniami. Najlepszy wynik uzyskał uczeń klasy 1tb1 Kacper Członka, który otrzymał nagrodę książkową oraz tytuł laureata za zajęcie 4 miejsca na poziomie 4 w rankingu ogólnopolskim. Ponadto sześciu uczniów otrzymało dyplomy laureatów za zajęcie miejsc w ścisłej piętnastce spośród najlepszych uczestników z całej Polski:

11. miejsce Mirowski Mateusz 2tb1
13. miejsce Pielużek Michał 3tb1
13. miejsce Fijołek Mikołaj 1tb2
14. miejsce Andrzejewski Krzysztof 2tb2
15. miejsce Cieślik Wiktor 1ti2
15. miejsce Adaszek Jędrzej 1tb1

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator Ewelina Dobiech