Pożegnanie z Gimnazjum.

20190619_090627
Dziś ostatni rocznik gimnazjalistów odebrał świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie zakończyli nie tylko kolejny etap swojego życia, skończył się również pewien etap w historii edukacji.
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniowie odebrali nagrody i dyplomy za osiągnięcia w nauce, aktywność na rzecz środowiska szkolnego, sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Wręczono także statuetkę Najlepszego Absolwenta Gimnazjum, którą otrzymał Igor Leśniewski z klasy 3d.

Były też chwile wzruszeń, kiedy wszyscy oglądali zdjęcia prezentujące wszystkie ważne wydarzenia z życia gimnazjum. Nie zabrakło łez, ponieważ dzisiejszy dzień był ostatnim w tym gronie.

Wszystkim absolwentom życzymy sukcesów na kolejnych etapach życia. Niech zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą Wam na realizację planów i marzeń, a zawarte przyjaźnie przetrwają jak najdłużej.

W.L.