Prezentacje promujące projekt POWER

IMG_20200129_143729
Prezentacje promujące projekt POWER.

Prezentacje promujące projekt POWER

W dniach 29.01.2020 r.–07.02.2020 r.  uczniowie klas trzecich technikum: Klaudia Szczepocka, Natalia Tarnowska, Mateusz Chamczyk, Bartłomiej Knap, Przemysław Kowalski, Kacper Purgał, Maciej Rolka, Mateusz Sałata, Przemysław Sipa i Adam Sygitowicz,  uczestniczący w projekcie  POWER w listopadzie 2019 r., zaprezentowali  uczniom klas drugich technikum cele i założenia programu unijnego w ramach odbytych praktyk zawodowych we Włoszech. Przygotowane prezentacje multimedialne  cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Uczniowie z pasją opowiadali  o zdobytych za granicą doświadczeniach i chętnie odpowiadali na wszystkie pytania  młodszych koleżanek i kolegów. Staż zagraniczny pn. ,,Praktyka zagraniczna kluczem do sukcesu ” realizowany  był przez  ZSP nr 1 ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja (PO WER) w ramach projektu  ,,Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Koordynatorem projektu był pan Bogusław Łukaszewski – dyrektor  ZSP nr 1  oraz Instutio per la Formazione, l’Occupazione a la Mobilita w Bolonii (IFOM).

Red. Jolanta Zielonka