Uroczyste zakończenie roku szkolnego

64586509_2614957871849655_4398634049745190912_n
19 czerwca 2019 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego.
W ZSP nr 1 rozpoczęło się ono o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej, gdzie Pan dyrektor Bogusław Łukaszewski życzył wszystkim zgromadzonym udanych oraz bezpiecznych wakacji, następnie wręczył najlepszym uczniom nagrody za wyniki w nauce, 100 % frekwencję oraz aktywny udział w życiu szkoły. Centrum Kształcenia Praktycznego doceniło pracę i zaangażowanie uczniów podczas zajęć praktycznych, które są tam prowadzone, specjalne nagrody ufundowane przez absolwentów TePeeSu z rąk pana Karola Peca odebrali także uczniowie z najwyższą średnią. Po części oficjalnej wszyscy udali się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń oraz uśmiechu na co dzień. Mamy nadzieję, że będzie to czas prawdziwego odpoczynku, po którym wszyscy wrócimy pełni entuzjazmu i zapału do pracy już we wrześniu.

red. J.L.