Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
800 lat Piotrkowa Trybunalskiego

Grono pedagogiczne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.


 
Dyrektor szkoły: Bogusław Łukaszewski
Wicedyrektor szkoły: Jolanta Zielonka
Wicedyrektor szkoły: Piotr Szczepański






 
Pedagog szkolny:

Agnieszka Swat
Anna Krawczyńska-Czapnik
Agnieszka Orłowska







 
Bibliotekarze:

Renata Stefaniak
Agnieszka Mądra
Mariola Sobczyk







 
Język polski:

Ewa Borkowska
Anetta Grudzień
Renata Stefaniak
Jolanta Zielonka
Żaneta Soska
Mirosława Ziębińska
Jagoda Lewińska
Jaśmina Leśniewska
Ewa Szmańda
Joanna Stonoga
Agnieszka Mądra
     
Matematyka:

Emilia Krysiak
Anna Maliszewska
Anna Rajkowska
Ewelina Dobiech
Jolanta Janik
Maria Kanik
Beata Przybył



 
Język niemiecki:

Magdalena Kitowska
Bogusław Łukaszewski
Elżbieta Szperna
Marlena Banasiak
Alicja Gwóźdź
Wioletta Leśniewska
Dorota Chojnacka
Daniel Bajon


 
Język angielski:

Rafał Ciupiński
Jolanta Federowicz
Urszula Goska
Iwona Ksel-Piec
Aneta Trawińska
Bartłomiej Lipiński
Magdalena Kalisiak
Marcin Szewczyk
Ewelina Nowaczyk
Monika Miara
Magdalena Masiarek
     
Zajęcia artystyczne:

Jolanta Trojanowska

Muzyka:

Jolanta Trojanowska
Fizyka:

Zbigniew Krysiak
Marzena Dudkiewicz
Urszula Nagórska

 
Biologia:

Iwona Wojtania
Małgorzata Dróżdż


 
     
Religia/Etyka:

Grzegorz Szczypiński
Elżbieta Wrońska
Małgorzata Magiera
Izabela Mazurczyk
Historia:

Sebastian Wojtaś
Lidia Woźniak
Agnieszka Kulbat
Piotr Szymczyk
Edukacja dla bezpieczeństwa:

Justyna Kowalczyk
Bartłomiej Sobczyk

 
     
Geografia:

Małgorzata Flaga
Ewa Zakrzewska
 
Chemia:

Joanna Maryniak-Przybył
Urszula Nagórska
 
Przedsiębiorczość:

Agnieszka Sajkowska
Małgorzata Siatkowska
Małgorzata Flaga
     
Wiedza o kulturze:

Ewa Borkowska








 
Wiedza o społeczeństwie:

Sebastian Wojtaś
Piotr Szymczyk







 
Informatyka:

Alina Szczepaniak
Jerzy Mastalerz
Tomasz Zygier
Michał Szczepański
Mateusz Mojka
Grażyna Głowacka
Anna Grześkiewicz
Rafał Gałązka
Anna Krawczyńska-Czapnnik
Wojciech Franas
     
Wychowanie fizyczne:

Izabela Balcerek
Piotr Górka
Tomasz Wachowski
Paweł Zieliński
Małgorzata Bartczak
Marzena Kluf
Katarzyna Pabich
Bartłomiej Sobczyk
Małgorzata Stokowska – Zyzik
Elżbieta Śpiewak
Małgorzata Siatkowska
Dariusz Zimowski


 
Przedmioty zawodowe:

Ireneusz Chrzan
Sławomir Gaj
Sławomir Jabłoński
Józef Krawiec
Mariusz Listwoń
Szczepan Marusiński
Karol Pec
Janusz Szczepaniak
Piotr Szczepański
Michał Kopa
Roman Pająk
Jacek Mlonka
Piotr Makowiec
Karol Dziubecki
Justyna Kowalczyk
Henryk Plichta
Świetlica szkolna:

Agnieszka Sajkowska
Małgorzata Siatkowska