Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
800 lat Piotrkowa Trybunalskiego

Grono pedagogiczne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.


 
Dyrektor szkoły: Bogusław Łukaszewski
Wicedyrektor szkoły: Jolanta Zielonka
Wicedyrektor szkoły: Grażyna Głowacka
Wicedyrektor szkoły: Piotr Szczepański






 
Pedagog szkolny:
Ewa Frańczak
Anna Krawczyńska-Czapnik
Agnieszka Swat








 
Bibliotekarze:

Żaneta Cypel
Mirosława Ziębińska
Mariola Sobczyk
Renata Śpiewak






 
Język polski:

Ewa Borkowska
Anetta Grudzień
Renata Stefaniak
Jolanta Zielonka
Żaneta Cypel
Mirosława Ziębińska
Jagoda Lewińska
Elżbieta Kula
Jaśmina Leśniewska
Ewa Szmańda
Renata Zajda
     
Matematyka:

Emilia Krysiak
Anna Maliszewska
Anna Rajkowska
Ewelina Dobiech
Jolanta Janik
Maria Kanik
Beata Przybył


 
Język niemiecki:

Magdalena Kitowska
Bogusław Łukaszewski
Elżbieta Szperna
Marlena Banasiak
Alicja Gwóźdź
Wioletta Leśniewska



 
Język angielski:

Ewa Borowska
Rafał Ciupiński
Jolanta Federowicz
Urszula Goska
Iwona Ksel-Piec
Aneta Trawińska
Bartłomiej Lipiński
Magdalena Kalisiak
Renata Gnyp
Marcin Szewczyk
     
Zajęcia artystyczne:

Jolanta Trojanowska

 
Fizyka:

Zbigniew Krysiak
Stanisław Krasoń
Marzena Dudkiewicz
Biologia:

Iwona Wojtania
Małgorzata Dróżdż
 
     
Religia/Etyka:

Grzegorz Szczypiński
Elżbieta Wrońska
Bożena Dyr
Izabela Mazurczyk
 
Historia:

Sebastian Wojtaś
Lidia Woźniak
Agnieszka Kulbat
Piotr Szymczyk
 
Edukacja dla bezpieczeństwa:

Justyna Kowalczyk



 
     
Geografia:

Małgorzata Flaga
Ewa Zakrzewska
Chemia:

Joanna Maryniak-Przybył
Urszula Nagórska
Przedsiębiorczość:

Agnieszka Sajkowska
 
     
Wiedza o kulturze:

Małgorzata Siatkowska





 
Wiedza o społeczeństwie:

Sebastian Wojtaś





 
Informatyka:

Alina Szczepaniak
Jerzy Mastalerz
Tomasz Zygier
Michał Szczepański
Mateusz Mojka
Grażyna Głowacka
Anna Grześkiewicz
     
Wychowanie fizyczne:

Izabela Balcerek
Piotr Górka
Tomasz Wachowski
Paweł Zieliński
Małgorzata Bartczak
Marzena Kluf
Katarzyna Pabich
Bartłomiej Sobczyk
Małgorzata Stokowska – Zyzik
Elżbieta Śpiewak


 
Przedmioty zawodowe:

Ireneusz Chrzan
Sławomir Gaj
Sławomir Jabłoński
Józef Krawiec
Mariusz Listwoń
Szczepan Marusiński
Karol Pec
Janusz Szczepaniak
Piotr Szczepański
Michał Kopa
Roman Pająk
Jacek Mlonka
Piotr Makowiec
Świetlica szkolna:

Agnieszka Mądra
Agnieszka Orłowska










 
     
Zajęcia techniczne:

Grzegorz Chmielewski