II Edycja Szkolnego Konkursu na Miss i Mistera Tepeesu

28034595_1674982199206687_1328467830_o
13 lutego 2017 roku w naszej szkole odbyła się II Edycja Szkolnego Konkursu na Miss i Mistera Tepeesu.
Do finału zakwalifikowało się 10 uczestników, spośród których wyłoniono nową Miss Szkoły i nowego Mistera.

W wyborze pomogły przygotowane przez Samorząd Uczniowski konkurencje, wśród nich jedzenie ryżu pałeczkami, scenki teatralne, a także wkręcanie wkrętów przez dziewczęta i wykonanie makijażu przez chłopców.

Zabawa była wspaniała, szanowne jury miało bardzo trudny wybór. Ostatecznie nową Miss została Eliza Czajkowska z klasy 3tc, Misterem natomiast Mariusz Bury z klasy 4ta. I wicemiss i I wicemisterem zostali: Natalia Pawłowska z klasy 2C i Wawrzyniec Małolepszy z klasy 3tb2, II wice ogłoszono Klaudię Szczepocką z klasy 1 ti1 oraz Daniela Monetę z klasy 4tb.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zabawa została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, pod opieką pani Urszuli Goski, pani Jagody Lewińskiej oraz pana Sebastiana Wojtasia.

red. J.L.