III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Strofy o kobietach”

book
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim organizuje III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Strofy o kobietach”.
Konkurs skierowany jest do uczniów III klas gimnazjum oraz VII i VIII klas szkół podstawowych.

Mamy przyjemność po raz kolejny zaprosić Uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu. Liczymy na zainteresowanie i liczne uczestnictwo, konkurs pozwala nie tylko zaprezentować swe talenty, ale umożliwia też zdobycie ważnych punktów potrzebnych przy rekrutacji do szkół średnich. Do Nauczycieli zwracamy się z prośbą o zachęcenie i przygotowanie młodzieży.

Konkurs odbędzie się 21 marca 2019 roku o godz. 9.00 w sali nr 26  w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Roosevelta 1.

Organizatorzy:
Anetta Grudzień
Jagoda Lewińska
Żaneta Cypel
Michał Szczepański

Przykładowe-teksty-Strofy-o-kobietach (pdf) 0.09mb, (Pobrań: 52944)