Konkurs Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę.

20200305_085210
W czwartek, 5 marca, w Zespole Szkół Powiatowych w Opocznie odbył się Finał Regionalny konkursu wiedzy historycznej Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę, którego głównym organizatorem był Poseł na Sejm RP Robert Telus. W tym etapie udział wzięło 86 osób z powiatów: opoczyńskiego, tomaszowskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego oraz skierniewickiego. Uczniowie musieli zmierzyć się z 50 pytaniami testowymi dotyczącymi Żołnierzy Niezłomnych. Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Trzaska, Patryk Nowak i Bartosz Wojtania. Uczniów do konkursu przygotowali: Lidia Woźniak, Sebastian Wojtaś.

Sebastian Wojtaś