Minął pierwszy tydzień pobytu w Bolonii

IMG_20191029_210251
W pierwszym dniu pobytu w Bolonii  uczniowie zapoznani zostali ze strukturą funkcjonowania IFOM i firmami,

w których odbędą staż w ramach praktyk zawodowych.  Wszyscy uczestnicy stażu  otrzymali infopack dotyczący miejsca zakwaterowania, transportu w Bolonii, planowanego programu kulturowego, kontaktu z organizacją IFOM i mentorem podczas stażu trwania całego projektu w Bolonii.  Kolejne dni wypełnione zostały pracą w firmach.

Obok codziennych obowiązków związanych z realizacją stażu  w przedsiębiorstwach  włoskich  był czas na samodzielne przygotowanie posiłków i na  wieczorne zwiedzanie  wielu atrakcyjnych  miejsc w Bolonii.

W sobotę uczniowie zwiedzali Bolonię w formie gry miejskiej, która  umożliwiła im interakcję z mieszkańcami i możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego i włoskiego.

Red. Jolanta Zielonka